środa, 28 października 2015

Poznaj lepiej samą siebie - dzięki Naturze !

W tej notce chciałam się z Wami podzielić tym co otrzymałam na pierwszym spotkaniu HelloRadom. Jak jeszcze nie wiecie o co chodzi to szybko zmykajcie TU
Sponsorów było kilkunastu , aczkolwiek moją największą uwagę przykuła torebeczka z Drogerie Natura  . Torebeczka mała , ale zawartość bardzo bogata . 
Każda z Nas - uczestniczek spotkania otrzymała po 9 kosmetyków .
No która kobieta ich nie uwielbia  ? Ja na pewno nią nie jestem .
Codzienny make-up , który sama sobie wykonuję zawsze był skromny . Nie jestem zwolennikiem mocnych makijaży , no chyba że nadarzy się do tego okazja . Mam już kilka swoich "perełek" , które na stale goszczą w mojej kosmetyczce ale chętnie zawsze kuszę się na promocje i nowe marki . 
Szczerze powiedziawszy o marce KOBO słyszałam wiele dobrego ale nigdy nie byłam posiadaczką jakiegokolwiek ich produktu ; do teraz .Klikając w każdy produkt od razu zostaniecie przekierowani na stronę Drogerie Natura aby móc zapoznać się z cenami , a także innymi opiniami użytkowników . 


sobota, 17 października 2015

See You Later

Hej Hej .


Jeśli należycie do grupy biernie śledzącej mnie na FB czy INSTA to zapewne wiecie , że ostatnie parę tygodni w Polsce byłam rzadkim gościem . Było miło ale szybko się skończyło ...
Niestety wakacje w tym roku zleciały mi bardzo szybko , pierw upalna Hiszpania ,a potem przywitała nas chłodna Anglia . Szczerze powiedziawszy jak na tamtejszy klimat pogoda była super , bo przez całe trzy tygodnie świeciło piękne słońce a wiatr tak szybko jak przywiał to się odwiał :)


Pożegnałam wszystkich ludzi , których tam poznałam no i moją siostrę Ewę , która nie wiem po co tam jeszcze siedzi ;p Przyznajcie mi rację , Ci którzy mnie znają i nie , powinna tu do Nas wrócić !
Nie byłabym pewnie taka chętna do powrotu gdyby była tam ze mną mój mąż . No ale niestety go tam nie było . Byliśmy sami z Filipkiem i korzystaliśmy z tego stanu !
No wiecie :D Fifi spał ze mną !


czwartek, 15 października 2015

PodusioweLove

Nie  od dziś znane nam są firmy handmade , które piją w górę i robią coraz to więcej rzeczy ,
 które chcemy mieć .
Każdy chce dla swojego dziecka tego co najlepsze ale wiadomo ,
 że nie każdego stać na gadżety za kilkadziesiąt złotych .
Osoby zajmujące się handmade wkładają wiele pracy i swojego prywatnego czasu w produkty,
 które cieszą nasze oko.
Decydując się na zakup , szukamy kogoś kto zrobi to najlepiej i najtaniej , nie oszukujmy się .
 O to właśnie chodzi .

Rozwijając swój blog w kolejnej kategorii , zasiadłam przed komputerem w poszukiwaniu firm , które zechcą współpracować z MatkiPlotki.

Znalazłam !!