niedziela, 21 lutego 2016

Jaką jesteś matką ?

Sama często zastanawiam się jaka jestem wobec mojego dziecka . Nie nadskakuję mu i nie biegam z gąbkami , które by go otaczały tylko po to by nie nabił sobie najmniejszego siniaczka . Czy to źle ?

Zawsze z niedowierzaniem patrzyłam na rodziców w szkole , którzy wszystko robili za swoje dzieci , tak by jak najszybciej uwinąć się i puścić brzdąca do klasy . Rozbierają , ubierają , zakładają plecak i sami wszystko zanoszą do szatni. Następnie kiedy dziecko idzie do starszej klasy wychodzi na to , że z niczym się nie wyrabia i ciągle spóźnia na zajęcia bo jest nie nauczony i nieprzyzwyczajony .

Co robisz źle ? 

Staraj się usamodzielniać swoje dziecko od najmłodszych lat . Nie zabierasz mu tym dzieciństwa , a uczysz jak przetrwać w świecie gdzie wszystkie inne dzieci umieją to czego prawdopodobnie Twoje by nie umiało . Tłumacz i przede wszystkim bądź cierpliwa bo bez tego nic nie zrobisz .


sobota, 20 lutego 2016

Wyniki konkursów kosmetycznych

DZIĘKUJĘ ZA TAK LICZNE ZAINTERESOWANIE KONKURSEM :)

Mam nadzieję , że duża część z Was zostanie tu na dłużej i nie będzie czyhała tylko na coś za darmo , a będzie to fajnym umileniem czasu między notkami :)