piątek, 11 marca 2016

u Baby Jagi cuda się tworzą .

Rzadko kiedy przykuwałam aż taką wielką uwagę do dodatków . Wynajmowaliśmy kilka mieszkań i tak naprawdę starałam się aby w każdym było trochę Nas .
Od jakiegoś czasu w internetach szaleje aż od tego jakie to dodatki są ważne i potrafią one ujednolicać wnętrza np. salon z kuchnią . Of kors jestem zdania , że fajnie kiedy wszystko do siebie pasuje . Takim pojęciem też kierowałam się przy wystroju wnętrz naszego wspólnego pokoju .

Nie sztuką jest zrobić sypialnie , bawialnię , pokój dzienny i trochę jadalnię w jednym pomieszczeniu. Do tej pory nie jest to jeszcze to czego bym chciała , ze względów czysto metrażowych - no nieda się !

czwartek, 3 marca 2016

Przestałam oceniać ludzi - zrozumiałam swój błąd.

Klika ostatnich dni pokazało mi jak życie może być zaskakujące . Nie potrafię opisać tego jak dzisiejszy dzień dał mi do myślenia i pokazał z kim tak naprawdę mogę iść konie kraść . 
Nie będę wytykała palcami ludzi , którzy są chyba moimi aniołami . Jakkolwiek banalnie to brzmi .
Przestałam oceniać ludzi . Nie jestem warta nerwów i łez , które daje komuś nie otrzymując nic w zamian. Ile warte jest to co budujesz i nagle uległo zniszczeniu ? NIC . 
Przestałam oceniać , bo nie jestem nikim kto miałby do tego prawa - każdy musi przeżyć swoje życie po swojemu .

wtorek, 1 marca 2016

Zamień się z Matką i zobacz jak wygląda życie z dzieckiem w domu !

Justyna - mama Zuzanny, która jest Jej oczkiem w głowie. Jest energiczną i pomysłową indywidualistką. W codziennym postępowaniu jest raczej praktyczna i osiąga wyznaczone sobie cele. We wszystkim, co robi, musi pozostawać w zgodzie z własnymi zasadami. Musi wszystko wypowiedzieć i wszystko przeżyć. Nie lubi żyć w cieniu.

Co tak na prawdę robi kobieta będąc matką i gospodynią we własnym domu, w oczach mężczyzn? Siedzi i odpoczywa. A gdy urlop rodzicielski się już jej zakończy i powróci do pracy, mając na swojej głowie wszystkie dotychczasowe obowiązki? Również ma lżej niż Oni. Bo facet, uznawany za głowę rodziny, ma w swoim życiu przechlapane...... bo musi chodzić do pracy i zarobić na przysłowiowy "dom", tym samym nie mając w swoim zakresie żadnych obowiązków. To i tak zawsze będą narzekać, że kobiecie jest w tym domu lepiej, bo "siedzi" i nic nie robi. Ale mylicie się drodzy Panowie. Nie chcielibyście się z Nami zamienić. A szkoda, że jest to niemożliwością, bo wystarczyłaby jedna doba byście docenili Nas, kobiety.