czwartek, 7 kwietnia 2016

Jak wzmocnić włosy po zimie ? Postaw na Silaplex i bądź zadowolona w 100% !

Silaplex, czyli kuracja wzmacniająca włosy po zimie


Włosy zniszczone zabiegami chemicznymi, pozbawione blasku i łamliwe to problem wielu z nas, zwłaszcza po zimie. Próbujemy wówczas wielu sposobów, aby przywrócić im dawny blask i siłę. Unikamy dekoloryzacji, rozjaśniania czy też farbowania obawiając się dalszego pogłębienia uszkodzeń. Nie musi jednak tak być! Dzięki terapii wzmacniającej Silaplex, opracowanej przez hiszpańskich ekspertów marki Montibello, nasze włosy znów będą zachwycać naturalnym pięknem.Silaplex to rewolucyjny system zapobiegający łamaniu się włosów, który chroni przed działaniem procesów chemicznych. Zastosowanie kuracji pozawala zmieniać wygląd włosów tak często, jak chcemy, bez żadnych obaw i w pełni bezpiecznie. Kuracja Silaplex jako jedyna wykorzystuje technologię Silamin Bond. To innowacyjne rozwiązanie opracowane w laboratoriach Montibello, sprawia, że nasze włosy są chronione jednocześnie przez silaminę K, argininę oraz trójglicerydy.

Krok pierwszy – regeneracja w salonie fryzjerskim

Terapia Silaplex Bond Guard przeprowadzona w profesjonalnym salonie fryzjerskim składa się z dwóch etapów obejmujących wykorzystanie następujących produktów:

 1.  Bond Reinforcer – to preparat, który zostaje bezpośrednio zmieszany z farbą do włosów lub środkiem dekoloryzującym. Pełni on funkcje ochronne, zanim potencjalnie agresywne składniki uszkodzą wiązania strukturalne włosów.
 2.  Bond Restorer – to produkt pozwalający skutecznie zamknąć łuskę włosa i dokończyć proces chemiczny. Dzięki temu włosy odzyskują naturalną siłę, odporność, elastyczność oraz blask.

Krok drugi – domowa kuracja

Podobnie jak w przypadku innych zabiegów wykonanych w salonie, aby w pełni cieszyć się z efektów kuracji niezbędna jest kontynuacja pielęgnacji włosów w zaciszu domowym. Preparat Silaplex Bond Protector przeznaczony do samodzielnego stosowania dostarcza dawkę silaminy K i trójglicerydu S, które utrzymują ochronną strukturę stworzoną w salonie przez fryzjera i chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak suszenie, szczotkowanie czy prostowanie .

Łam zasady, nie włosy

Aby przekonać się o korzyściach płynących z kuracji Silaplex, czyli o ekstremalnej ochronie, sile i blasku, nie mającej wpływu na skuteczność procesów chemicznych, wystarczy umówić się do fryzjera na farbowanie lub dekoloryzację włosów z systemem Silaplex.

Pewnie zastanawia Was jak drogie są takie zabiegi ? Otóż ku Waszemu zaskoczeniu , są na każdą kieszeń bo :

 • zabieg pielęgnacyjny Silaplex Bond Guard w salonie – od 90 zł
 • silaplex Bond Protector do pielęgnacji domowej – 49 zł

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydałaby się taka kuracja moim włosom.. choć mam w planie pójść na keratynowy zabieg. Rozważę decyzję, bardzo mi pomoże Twój wpis 😘

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli jest skuteczny, to czemu nie. Można spróbować. Skoro Ty polecasz....

  OdpowiedzUsuń